Borac u pobjednickom stilu

• By admin
  • 01/10/2018
  • Comments Off on Borac u pobjednickom stilu

Fudbaleri Borca Bec u cetvrtom prvenstvenom kolu druge klase B nadigrali su u gostima treceplasiranu ekipu KSV Freiheit 1:2 (1:1) golovima Armina Dzanic i Slavise Rosic.
Izabranici Gorana Subica drugom uzastopnom pobjedom vratili su takmicarski duh i vec su u gornjem dijelu tabele.
Derbi kola nije samo znacio na terenu vec i pored aut linije, dva predstavnika kluba Subic (Borac) i Damnjanovic (KSV Freiheit) su prijatelji jos iz 2011 godine. U razlicitim ulogama tada su branili boje Kaiserebersdorf Srbija 08, Subic kao igrac, a Damnjanovic trener. Subic je dodao da lijepo pamti to vrijeme i da je dosta naucio, tako i sada dokazao, te takticki nadmudrio protivnika .
Domaci su poveli u 38. minutu igre preko Tomislava Krizanac dok je Armin Dzanic minut pre kraja prvog poluvremena izjednacio .
Pocetak drugog poluvremena pripao je popularnim crveno-plavim, a golom u 65. minutu krunisao je Slavisa Rosic .